wtorek, 4 czerwca 2013

Prezentowa recenzja

 Wygrałam u  Ani rozdawajkę i obiecałam Wam" recenzję"  

Key moments of fashion - the evolution of style to książka o najważniejszych momentach w modzie głównie wieku XX, jest Marlena Dietrich , Twiggy, ewolucja stanika, moda plażowa, kobiety w spodniach i początki Vogue i domów Mody - bo tak na prawdę dopiero wiek XX "stworzył" sławnych projektantów.  

20 prostych projektów do uszycia zarówno na maszynie jak i w ręku m.in. portfel, torby ze starego swetra i nie tylko, okładki na notesy, patchworkowe poduszki 


Poradnik dla gospodyń domowych począwszy od szycia ręcznego, na maszynie, filcowania aż po ozdabianie świec, pieczenie ciast i wyrób nalewek.

Gdyby Ktoś był czymś zainteresowany chętnie nabytą wiedzą się podzielę. 

3 komentarze:

 1. Źle ze mną, bo najbardziej zainteresowała mnie ostatnia pozycja. Mimo, że taka ze mnie gospodyni domowa jak z koziej... saksofon.
  Przypuszczam, że ze względu na włosy pani z okładki... To się nazywa obsesja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha. Ty znowu z tymi Twoimi włosami:).

   Usuń
  2. Pani z okładki występuje również w telewizorze i myślę że jej włosy to efekt telewizyjnych charakteryzatorów a poza tym od czego jest photoshop czy jak mu tam. A nota bene miałam Ci napisać już wcześniej że u nasz w Polsce w aptece można kupić (i nie wiem czy to nie będzie kryptoreklama) taki specyfik marki ducray na wypadanie włosów i tabletki od środka i przynajmniej na mnie to podziałało - trzeba przez 3 miesiące to wcierać we w głowę a i teraz zakupiłam shampoo i inna odżywkę w douglasie brązowa butelka z zielonym napisem (reszty nie pamiętam) i tyż jest niezłe.

   Usuń